Menüler

KOCAELİ İL SU YÖNETİMİ KOORDİNASYON KURULU 2019 ŞUBAT TOPLANTISI

28.02.2019
KOCAELİ İL SU YÖNETİMİ KOORDİNASYON KURULU 2019 ŞUBAT TOPLANTISI

Havza Yönetim Heyetlerinin Teşekkülü, Görevleri, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ" gereğince Kocaeli İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2019 Yılı toplantısı, Kocaeli Vali Yard. Sn. Ekrem ERDOĞAN Başkanlığında, 26.02.2019 tarihinde Kocaeli Valiliği 4 No’lu Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Devlet Su İşleri 15. Şube Müdürü Cahit AŞKAN tarafından Kocaeli İli Kandıra İlçesinde meydana gelen taşkınların sebepleri, çözüm önerileri ve Kartepe İlçesinde taşkına sebebiyet verecek noktalar hakkında kurulu bilgilendirici bir sunum yapılmıştır.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü personeli Ali Kemal BAKIR tarafından da Kandıra ve Kartepe İlçeleri ile alakalı Meteorolojik Verilerin paylaşıldığı bir sunum yapılmıştır.

Ardından Vali Yardımcımız Sn. Ekrem ERDOĞAN kurul üyelerine sözü bırakarak katkı sağlayabilecek fikirler dinlenmiştir.

Söz konusu Kurul toplantısına; Devlet Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü, İSU Genel Müdürlüğü, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü Kocaeli Şube Müdürlüğü, Kocaeli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, TEİAŞ 5. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü, Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü, Kocaeli Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Kartepe Kaymakamlığı, Kartepe Belediyesi, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, İlbank A.Ş. İstanbul Bölge Müdürlüğü temsilcileri katılım sağlamıştır.


Su Yönetimi Toplantısı