Menüler

YALOVA İL SU YÖNETİMİ KOORDİNASYON KURULU 2019 TOPLANTISI 19.03.2019

29.03.2019
YALOVA İL SU YÖNETİMİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

Yalova İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2019 yılı ilk toplantısı, Yalova Valimiz Sayın Muammer EROL ve Vali Yardımcısı Sayın Yıldırım UÇAR Başkanlığında 19.03.2019 tarihinde Yalova Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Yalova İSYKK bu ay yapılan toplantısında DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Planlama Şube Müdürü Mustafa GÖRDELİ tarafından Yalova ilindeki planlamalar hakkında bilgi veren bir sunum yapılmıştır.

Ardından Valimiz Sn. Muammer EROL ve Vali Yardımcımız Sn. Yıldırım UÇAR kurul üyelerine sözü bırakarak katkı sağlayabilecek fikirler dinlenmiştir. Kurul üyeleri tarafından Yalova İline değer sağlayacak DSİ planlamasındaki projelerinin bir an evvel yatırama dönüştürülmesinin önemine değinilmiştir.

İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu toplantısına; Devlet Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü, Yalova İl Özel İdaresi,  Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Yalova Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Yalova Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Yalova Meteoroloji Müdürlüğü, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü, İlbank A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği temsilcileri tarafından katılım sağlamıştır.

yalova mart1
yalova mart2

yalova mart3

yalova mart4

yalova mart5

yalova mart6