Organizasyon Şeması

 

  • 1. Bölge Müdürlüğü ( Yüksel TAZEGÜL)
    • 1. Bölge Müdür Yardımcısı-1 ( Şahin CENGİZ)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü ( Kemal OLGUN)
        • Jeofizik Etüd Başmühendisliği ( Türkan ERDOĞAN)
          • Jeofizik Etüd Başmühendisliği Servisi
        • Jeoteknik Hizmetler Başmühendisliği ( Kamil KESKİN)
          • Jeoteknik Hizmetler Başmühendisliği Servisi
        • YAS ve Etüd Değerlendirme Başmühendisliği ( Habibullah ŞEKERCİOĞLU)
          • YAS ve Etüd Değerlendirme Başmühendisliği Servisi
        • YAS Planlama ve Rezerv Kontrol Başmühendisliği ( Ayşegül ÇUBUKCU)
          • YAS Planlama ve Rezerv Kontrol Başmühendisliği Servisi
      • Personel Şube Müdürlüğü ( Osman YILMAZ)
        • Personel Şefliği ( Osman ERYAZICI)
          • Personel Şefliği Servisi
        • Özlük İşleri ve Tahakkuk Şefliği ( Ümit ÇİFTÇİ)
          • Özlük İşleri ve Tahakkuk Şefliği Servisi
        • Eğitim Şefliği ( Damla DİNÇ)
          • Eğitim Şefliği Servisi
        • Çalışma İlişkileri Şefliği ( Emine YALÇIN)
          • Çalışma İlişkileri Şefliği Servisi
      • Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Yüksel DÜZGÜN)
        • Sosyal İşler Şefliği ( Sadettin Barış ÇAKIR)
          • Sosyal İşler Şefliği Servisi
        • Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şefliği ( Gülcan CENGİZ)
          • Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şefliği Servisi
        • Genel Hizmetler Şefliği( - )
          • Genel Hizmetler Şefliği Servisi
          • 1. Bölge Müdürlüğü Genel Evrak Servisi
          • Koruma ve Güvenlik Şefliği Servisi
        • Bölge Tabipliği( - )
          • Bölge Tabipliği Servisi
        • Muhasebe ve Satın Alma Şefliği ( Ayşe SİLİCİ)
          • Muhasebe ve Satın Alma Şefliği Servisi
      • 1. Sondaj Şube Müdürlüğü ( Gürkan POLAT)
        • Su Sondaj ve Drenaj Başmühendisliği( - )
          • Su Sondaj ve Drenaj Başmühendisliği Servisi
        • Temel Sondaj Başmühendisliği( - )
          • Temel Sondaj Başmühendisliği Servisi
        • Enjeksiyon Başmühendisliği( - )
          • Enjeksiyon Başmühendisliği Servisi
        • Makine ve İkmal Başmühendisliği ( Murat ÖZER)
          • Makine ve İkmal Başmühendisliği Servisi
        • Personel Şefliği ( Murat ÇETİN)
          • 1. Sondaj Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
          • Personel Şefliği Servisi
    • 1. Bölge Müdür Yardımcısı-2 ( Murat CAN)
      • Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü ( Sadık Serhat ÇINAR)
        • Geçici-Proje Başmühendisliği Servisi
        • Gölet İnşaatları Başmühendisliği( - )
          • Gölet İnşaatları Başmühendisliği Servisi
        • Sulama ve Drenaj Başmühendisliği( - )
          • Sulama ve Drenaj Başmühendisliği Servisi
        • Makine ve Elektrik Başmühendisliği( - )
          • Makine ve Elektrik Başmühendisliği Servisi
        • İçmesuyu ve Atıksu Başmühendisliği( - )
          • İçmesuyu ve Atıksu Başmühendisliği Servisi
        • Tatbikat Başmühendisliği( - )
          • Tatbikat Başmühendisliği Servisi
        • Barajlar ve HES Başmühendisliği( - )
          • Barajlar ve HES Başmühendisliği Servisi
        • Proje Başmühendisliği( - )
        • Sanat Yapıları Başmühendisliği( - )
          • Sanat Yapıları Başmühendisliği Servisi
        • Kesin Hesap Başmühendisliği ( Adem ERTÜRK)
          • Kesin Hesap Başmühendisliği Servisi
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü( - )
        • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü Servisi
        • Arazi Toplulaştırma Mühendisliği( - )
          • Arazi Toplulaştırma Mühendisliği Servisi
        • Arazi Toplulaştırma Etütleri Mühendisliği ( Mahmut ÇAKIR)
          • Arazi Toplulaştırma Etütleri Mühendisliği Servisi
      • Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü ( Hacı Ali YAŞAR)
        • Geçici-Proje Başmühendisliği Servisi
        • Kesin Hesap Başmühendisliği( - )
          • Kesin Hesap Başmühendisliği Servisi
        • Proje Başmühendisliği( - )
        • Tatbikat Başmühendisliği( - )
          • Tatbikat Başmühendisliği Servisi
        • Baraj Emniyeti ve Ölçüm Tesisleri Başmühendisliği( - )
          • Baraj Emniyeti ve Ölçüm Tesisleri Başmühendisliği Servisi
      • Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Bayram ÇAĞLAR)
        • Tahsilat Şefliği( - )
        • Cari Giderler Şefliği( - )
        • Sermaye Giderleri Şefliği ( Yasemin AKBULAK)
      • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Şenol TAŞFİLİZ)
        • İç Kontrol ve Yönetim Sistemleri Şefliği ( Hüseyin HEKİM)
          • İç Kontrol ve Yönetim Sistemleri Şefliği Servisi
        • Planlama ve Program Şefliği ( Fatma ÖZBEK YILMAZ)
          • Planlama ve Program Şefliği Servisi
        • İstatistik Şefliği ( Aytül ACAR)
          • İstatistik Şefliği Servisi
        • Alacak Takip Şefliği ( Gülsen KÜÇÜK)
          • Alacak Takip Şefliği Servisi
        • Bütçe Şefliği ( Kamber KAŞIKCI)
          • Bütçe Şefliği Servisi
    • 1. Bölge Müdür Yardımcısı-3 ( Kenan AKYÜREK)
      • Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü ( Sinan KILIÇ)
        • Su Sicili ve Tahsisler Başmühendisliği ( Kemal TANKIRCI)
          • Su Sicili ve Tahsisler Başmühendisliği Servisi
        • Harita Başmühendisliği ( Ata Önder KELEŞ)
          • Harita Başmühendisliği Servisi
        • Rasatlar Başmühendisliği ( Fehmi ARSLAN)
          • Rasatlar Başmühendisliği Servisi
        • Memur (Muamelat, Arşiv) ( Nurdan ALEMDAR)
          • Memur (Muamelat, Arşiv) Servisi
        • Erozyon ve Rüsubat Kontrolü Başmühendisliği ( Bülent YILMAZ)
          • Erozyon ve Rüsubat Kontrolü Başmühendisliği Servisi
        • Su Kalitesi İzleme Başmühendisliği ( Elif Nazlı SIKIK)
          • Su Kalitesi İzleme Başmühendisliği Servisi
        • Taşkın Etüdü ve Planlaması Başmühendisliği( - )
          • Taşkın Etüdü ve Planlaması Başmühendisliği Servisi
        • Havza Yönetimi Başmühendisliği ( Ali YAZICI)
          • Havza Yönetimi Başmühendisliği Servisi
      • İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürlüğü ( Metin SUSAM)
        • Arıtma Tesisleri Başmühendisliği ( Mehmet BİLGİÇ)
          • Arıtma Tesisleri Başmühendisliği Servisi
        • Takip Şefliği ( Sefa EROL)
          • Takip Şefliği Servisi
        • İletim Hatları Başmühendisliği ( Fatma YILMAZ)
          • İletim Hatları Başmühendisliği Servisi
        • Etüt ve Planlama Başmühendisliği ( Halil İbrahim KURBAN)
          • Etüt ve Planlama Başmühendisliği Servisi
        • Sanat Yapıları Başmühendisliği( - )
          • Sanat Yapıları Başmühendisliği Servisi
        • Makine Elektrik Başmühendisliği( - )
          • Makine Elektrik Başmühendisliği Servisi
      • Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Bilal YAMAN)
        • Malzeme Ocakları Teknik Şefliği ( Bülent ÜRER)
          • Malzeme Ocakları Teknik Şefliği Servisi
        • Etüt ve Değerlendirme Başmühendisliği ( Ali COŞKUN)
          • Etüt ve Değerlendirme Başmühendisliği Servisi
        • Arazi Toplulaştırması Başmühendisliği( - )
          • Arazi Toplulaştırması Başmühendisliği Servisi
        • Emlak ve Envanter Başmühendisliği( - )
          • Emlak ve Envanter Başmühendisliği Servisi
        • Kamulaştıma Başmühendisliği ( Yalçın KANBUR)
          • Kamulaştırma Başmühendisliği Servisi
      • Hukuk İşleri Müdürlüğü ( Hüseyin KIZILGÜL)
        • Hukuk İşleri Müdürlüğü Servisi
      • Planlama Şube Müdürlüğü ( Mustafa GÖRDELİ)
        • Planlama Başmühendisliği ( Cemal VATANSEVER)
          • Planlama Başmühendisliği Servisi
        • Hidroloji Başmühendisliği ( Mustafa SABAN)
          • Hidroloji Başmühendisliği Servisi
        • Tarımsal Ekonomi Başmühendisliği ( Ahmet BERBER)
          • Tarımsal Ekonomi Başmühendisliği Servisi
        • Toprak Drenaj Başmühendisliği ( Elif BALABAN)
          • Toprak Drenaj Başmühendisliği Servisi
        • Çevre Başmühendisliği ( Şenay KARA)
          • Çevre Başmühendisliği Servisi
        • Hidroelektrik Enerji Başmühendisliği( - )
          • Hidroelektrik Enerji Başmühendisliği Servisi
        • Memur (Muamelat, Arşiv) ( Mine GÜNBAY)
          • Memur (Muamelat, Arşiv) Servisi
    • 1. Bölge Müdür Yardımcısı-4 ( Şaban EFE)
      • Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü ( Murat ETYEMEZ)
        • Makina İşletme Başmühendisliği ( Nusret APAYDIN)
          • Makina İşletme Mühendisliği
        • Genel Hizmetler Şefliği ( Figen POLAT)
          • Genel Hizmetler Şefliği Servisi
        • İkmal Başmühendisliği ( Nermin KARAOĞLU)
          • İkmal Başmühendisliği Servisi
        • Merkez Atölye Başmühendisliği ( Oğuzkan Şemsi YUMUK)
          • Merkez Atölye Başmühendisliği Servisi
        • Etüd Proje ve Maliyet Başmühendisliği ( Semra YALÇIN)
          • Etüd Proje ve Maliyet Başmühendisliği Servisi
      • Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Kemal YAVUZ)
        • Kalite Birim Temsilcisi ( Nuray TİRYAKİ)
        • Beton Laboratuvarı Mühendisliği ( Alper AYDIN)
          • Beton Laboratuvarı Mühendisliği Servisi
        • Zemin Laboratuvarı Mühendisliği ( Sebahattin KAYNAR)
          • Zemin Laboratuvarı Mühendisliği Servisi
        • Kimya Laboratuvarı Mühendisliği ( Ufuk GÜNDAY)
          • Kimya Laboratuvarı Mühendisliği Servisi
        • Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Mühendisliği( - )
          • Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Mühendisliği Servisi
        • Mikrobiyoloji Laboratuvarı Mühendisliği( - )
          • Mikrobiyoloji Laboratuvarı Mühendisliği Servisi
      • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü ( Ülkü AKRAY)
        • İşletme Başmühendisliği ( Şerife BAŞEKİN)
          • İşletme Başmühendisliği Servisi
        • Bakım ve Onarım Başmühendisliği ( Fatih AKÇA)
          • Bakım ve Onarım Başmühendisliği Servisi
        • İstatistik ve Değerlendirme Başmühendisliği ( Yeşim CEYHAN)
          • İstatistik ve Değerlendirme Başmühendisliği Servisi
      • Elektromekanik ve Teçhizat Şube Müdürlüğü ( Kenan Yaşar AKGÜL)
        • Elektrik Proje Başmühendisliği ( İlhan DOĞAN)
          • Elektrik Proje Başmühendisliği Servisi
        • Elektrik Tatbikat Başmühendisliği ( Harun SEDAL)
          • Elektrik Tatbikat Başmühendisliği Servisi
        • Makina Proje Başmühendisliği ( Emirhan BAYIR)
          • Makina Proje Başmühendisliği Servisi
        • Makina Tatbikat Başmühendisliği ( Çağrı Gazi ŞENER)
          • Makina Tatbikat Başmühendisliği Servisi
      • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Esra SARĞIN)
        • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü Servisi
        • Yazılım Başmühendisliği( - )
        • Donanım ve Teknik Destek Başmühendisliği ( Faik KAMAY)
          • Donanım ve Teknik Destek Başmühendisliği Servisi
        • Haberleşme Başmühendisliği( - )
          • Haberleşme Başmühendisliği Servisi
        • Coğrafi Bilgi Sistemleri Başmühendisliği ( İsmail BIYIKLI)
          • Coğrafi Bilgi Sistemleri Başmühendisliği Servisi
    • 1. Bölge Müdür Yardımcısı-5( - )
    • 11. Şube Müdürlüğü ( Yasin TAMAM)
      • Etüt ve Plan Başmühendisliği ( Bayram Ali ÇELİK)
        • Etüt ve Plan Başmühendisliği Servisi
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Nogay KUŞ)
        • Proje ve İnşaat Başmühendisliği Servisi
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği ( Erdal BEDEL)
        • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği Servisi
      • Makina İşletme Başmühendisliği( - )
        • Makina İşletme Başmühendisliği Servisi
      • İkmal Başmühendisliği( - )
        • İkmal Başmühendisliği Servisi
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği ( Mesut ALADAĞ)
        • İşletme ve Bakım Başmühendisliği Servisi
      • İznik-Gemlik İşletme ve Bakım Başmühendisliği( - )
        • İznik-Gemlik İşletme ve Bakım Başmühendisliği Servisi
      • Personel Eğitim Şefliği ( Burcu BAYRAK)
        • 11. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
        • Personel Şefliği Servisi
      • Bursa Ovası İşletme Bakım Mühendisliği( - )
        • Bursa Ovası İşletme Bakım Mühendisliği Servisi
    • 12. Şube Müdürlüğü ( Çağatay ÜNLÜ)
      • Etüt ve Plan Başmühendisliği ( Turgay ÇÖPOĞLU)
        • Etüt ve Plan Başmühendisliği Servisi
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Can YILDIZ)
        • Proje ve İnşaat Başmühendisliği Servisi
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendiliği ( Hayrettin ŞAHİN)
        • Makina İmalat ve Donatım Başmühendiliği Servisi
      • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
        • Makine İşletme Başmühendisliği Servisi
      • İkmal Başmühendisliği( - )
        • İkmal Başmühendisliği Servisi
      • Atölye Başmühendisliği( - )
        • Atölye Başmühendisliği Servisi
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği ( Dursun YALCI)
        • İşletme ve Bakım Başmühendisliği Servisi
      • Personel Eğitim Şefliği ( Arzu YILMAZ)
        • 12. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
        • Personel Şefliği Servisi
    • 13. Şube Müdürlüğü ( Mihrican Pelin BALCI)
      • Etüt ve Plan Mühendisliği( - )
        • Etüt ve Plan Mühendisliği Servisi
      • Proje ve İnşaat Mühendisliği ( Fehim ÖKSÜZ)
        • Proje ve İnşaat Mühendisliği Servisi
      • İşletme ve Bakım Mühendisliği ( Mustafa ÖZEN)
        • İşletme ve Bakım Mühendisliği Servisi
      • Makina İmalat ve Donatım Mühendisliği ( Adil YİĞİT)
        • Makina İmalat ve Donatım Mühendisliği Servisi
      • İdari İşler Şefliği ( Ferruh GÜLER)
        • İdari İşler Şefliği Servisi
        • 13. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
    • 15. Şube Müdürlüğü ( Doğan KAHRAMAN)
      • Personel Şefliği ( Veysel YAZICI)
        • Personel Şefliği Servisi
        • 15. Şube Müdürlüğü Evrak Servisi
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Serdar Yavuz ERDEM)
        • Proje ve İnşaat Başmühendisliği Servisi
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği ( Ali KILIÇ)
        • Etüd ve Plan Başmühendisliği Servisi
      • Makine İkmal Başmühendisliği ( Hasan KOCAMAN)
        • Makine İkmal Başmühendisliği Servisi
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği ( Ebru Zeynep ÖZEL)
        • İşletme ve Bakım Başmühendisliği Servisi
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği( - )
        • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği Servisi
      • Makine İşletme Başmühendisliği( - )
        • Makine İşletme Başmühendisliği Servisi
      • Atölye Başmühendisliği( - )
        • Atölye Başmühendisliği Servisi